Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22870
Stary 24.02.2016, 21:57
Nie mając ani jednego klasycznego ŚO na następny mecz czy nam się to podoba czy nie musimy mocno zabezpieczyć się na środku pomocy. Nie wiem co Tedi wymyśli, ale z przodu albo Brożek i Ondraszek albo Brożek i Wolski a za nimi Cywka i Uryga. Nie da rady zagrać Brożek Ondraszek i np. Cywka Wolski, czy Uryga Wolski bo nas rozjadą.
Odpowiedz cytując