wiesniak842 napisał(a):

Paka z grodu Kraka. Dalej nie mamy nikogo na poziomie na jedna z najwazniejszych pozycji w dzisiejszym futbolu czyli defensywnego pomocnika no chyba, ze Teddy ma zamiar tam wystawiac osamotnionego Uryge
|
A co za różnica, skoro my i tak nie gramy dzisiejszego futbolu, tylko kopaninę z angielskich pastwisk z okolic końca XIX wieku?