arti napisał(a):

My nagle tacy bogaci czy F się załamała i jest skłonna oddać piłkarza kupionego za 2,5m euro za czapkę gruszek?
[/LEFT]
|
pamietaj, że jemu sie po następnym sezonie kończy kontrakt, wiec lato to będzie ostatni dzwonek, żeby na nim zarobić jakieś racjonalne pieniądze (bo zimą to już się bedzie łapał na prawo Bosmana i go opchną za friko byleby z kontraktu zszedł)