Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
 
 
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73556
Stary 24.02.2016, 20:37
arti napisał(a):Wyświetl post
My nagle tacy bogaci czy F się załamała i jest skłonna oddać piłkarza kupionego za 2,5m euro za czapkę gruszek?
[/LEFT]
pamietaj, że jemu sie po następnym sezonie kończy kontrakt, wiec lato to będzie ostatni dzwonek, żeby na nim zarobić jakieś racjonalne pieniądze (bo zimą to już się bedzie łapał na prawo Bosmana i go opchną za friko byleby z kontraktu zszedł)
Odpowiedz cytując