stary zgred napisał(a):

A od kiedy piłkarz ustala kwotę odstępnego - między klubami?
kwotę odstępnego mógł sobie wpisać, ale w swój kontrakt.
I na pewno jest wyższa niż kwota odkupienia z F, bo inaczej Nasi działacze działaliby na szkodę spółki.
Zresztą w komunikacie masz info ze:
Cieszymy się, że w umowie udało nam się wynegocjować opcję wykupu. Dzięki temu Wisła może traktować Rafała prawie jak swojego zawodnika, na którym w przypadku zadowolenia obu stron, może oprzeć grę w następnych latach.
|
My nagle tacy bogaci czy F się załamała i jest skłonna oddać piłkarza kupionego za 2,5m euro za czapkę gruszek?