Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73555
Stary 24.02.2016, 20:27
stary zgred napisał(a):Wyświetl post
A od kiedy piłkarz ustala kwotę odstępnego - między klubami?

kwotę odstępnego mógł sobie wpisać, ale w swój kontrakt.
I na pewno jest wyższa niż kwota odkupienia z F, bo inaczej Nasi działacze działaliby na szkodę spółki.

Zresztą w komunikacie masz info ze:
Cieszymy się, że w umowie udało nam się wynegocjować opcję wykupu. Dzięki temu Wisła może traktować Rafała prawie jak swojego zawodnika, na którym w przypadku zadowolenia obu stron, może oprzeć grę w następnych latach.

My nagle tacy bogaci czy F się załamała i jest skłonna oddać piłkarza kupionego za 2,5m euro za czapkę gruszek?
Odpowiedz cytując