Temat
:
Tadeusz Pawłowski - na szczęście już nie jest trenerem Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
Suarey
Junior Member
Od: 05.2008
Offline
#
11
24.02.2016, 20:00
Nawet na głównej Tadzio powiedział że na dzień dzisiejszy Uryga będzie grał na stoperze bo Kujawa za młody na taki poważny mecz u siebie. Ten chłop jest jednak ślepy.
Suarey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suarey
Znajdź inne posty napisane przez Suarey