Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Markfire20
Senior Member
Od: 12.2015
Offline
#
73549
24.02.2016, 19:36
Jeśli Mączyński wróci do zdrowia to ustawienie Wisły widzę tak: 4-1 (Mączyński) -2 (Bałaszow i Guerrier) -1 (Wolski) -2 (Brożek i Ondrasek)
Markfire20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markfire20
Znajdź inne posty napisane przez Markfire20