|
Moim zdaniem Wisła dobrze zrobiła ściągając Rafała Wolskiego, to nieoszlifowany w pełni diamencik który za wcześnie wyjechał na zachód. Jeśli wróci w połowie do tego co prezentował przed wyjazdem, będziecie sami bić brawo i pokłony na jego ćwierkaczu. Pamiętam co potrafił zrobić z piłką na treningu, jeśli tylko będzie miał z kim klepnąć szybką piłkę w środku, to o sytuacje bramkowe nie musicie się martwić. W pewnym sensie szkoda że nie trafił ponownie do nas ale tutaj konkurencja silna i chyba jednak to przesądziło.Mimo wszystko życzę mu powrotu do formy jaką miał, zdolny chłopak, a takich potrzebuje nasza reprezentacja.
|