Kupiłem dziś bilet na mecz z Podbeskidziem. Transakcja przebiegła pomyslnie, ale w zakładce "Moje konto" mam wpisaną cenę 0 złotych, a status transakcji "Opłacone". Gdy drukuję potwierdzenie to cena również widnieje jako 0 złotych. Pisałem do klubu i odpisali, że jest to usterka nad którą pracują.
Moje pytanie do Was, czy ktoś kupował dziś bilet przez stronę i miał ten sam błąd?
Liczę, że to dlatego, że serwery są przeciążone przed sobotnim meczem i nie wyrabiają
