Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73542
Stary 24.02.2016, 17:35
regan napisał(a):Wyświetl post
Jak Bałaszow nie grał od pół roku, to ja nie chce wiedzieć, co będzie, jak będzie w rytmie meczowym
Jak dla mnie chlopak ma niezłe depnięcie. Natomiast brak zgrania z drużyną, słaba kondycha i przede wszystkim fatalnie nakrojona taktyka przez Pawłowskiego nie pozwalają mu na razie pokazać pełni możliwości.

Póki co każdy z tych elementów może poprawić, więc czekamy zatem
Odpowiedz cytując