regan napisał(a):

Jak Bałaszow nie grał od pół roku, to ja nie chce wiedzieć, co będzie, jak będzie w rytmie meczowym
|
Jak dla mnie chlopak ma niezłe depnięcie. Natomiast brak zgrania z drużyną, słaba kondycha i przede wszystkim fatalnie nakrojona taktyka przez Pawłowskiego nie pozwalają mu na razie pokazać pełni możliwości.
Póki co każdy z tych elementów może poprawić, więc czekamy zatem
