Karherop napisał(a):

Bałaszow nie zagrał meczu od lipca, a póki co jest jednym z lepszych w zespole.
Statystyki Wolskiego nie porażają, ale te 14 spotkań w tym sezonie już rozegrał.
Są inne wyznaczniki tego czy u nas się sprawdzi czy nie.
|
Jak Bałaszow nie grał od pół roku, to ja nie chce wiedzieć, co będzie, jak będzie w rytmie meczowym
