Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73541
Stary 24.02.2016, 17:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Bałaszow nie zagrał meczu od lipca, a póki co jest jednym z lepszych w zespole.

Statystyki Wolskiego nie porażają, ale te 14 spotkań w tym sezonie już rozegrał.

Są inne wyznaczniki tego czy u nas się sprawdzi czy nie.
Jak Bałaszow nie grał od pół roku, to ja nie chce wiedzieć, co będzie, jak będzie w rytmie meczowym
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując