Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73539
Stary 24.02.2016, 17:04
Widac, kiepski transfer bedzie

W temacie. Moim zdaniem Wolski sie nie nadaje do gry z dwoma napastnikami bo niby gdzie? Z dwoma napastnikami i skrzydlowymi do srodka trzeba wyrobnika z kondycja, ktory umie podac ale i odebrac a nie kreatywnej baletnicy. Moim zdaniem to nie wypali chyba, ze sympatyczny Tadzio troche inaczej pouklada te klocki o co go nie podejrzewam.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 24.02.2016 o godz. 17:20.
Odpowiedz cytując