Widac, kiepski transfer bedzie
W temacie. Moim zdaniem Wolski sie nie nadaje do gry z dwoma napastnikami bo niby gdzie? Z dwoma napastnikami i skrzydlowymi do srodka trzeba wyrobnika z kondycja, ktory umie podac ale i odebrac a nie kreatywnej baletnicy. Moim zdaniem to nie wypali chyba, ze sympatyczny Tadzio troche inaczej pouklada te klocki o co go nie podejrzewam.