Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
 
Od: 07.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73532
Stary 24.02.2016, 15:40
Jest ryzyko że się odbuduje rzeczywiście, nie wykupimy bo za drogo znowu i weźmie go Legia w lecie... odkuje się za Cieżniaka...
Odpowiedz cytując