Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
Od: 07.2015
Offline
#
73532
24.02.2016, 15:40
Jest ryzyko że się odbuduje rzeczywiście, nie wykupimy bo za drogo znowu i weźmie go Legia w lecie... odkuje się za Cieżniaka...
Kemot22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kemot22
Znajdź inne posty napisane przez Kemot22