Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73528
Stary 24.02.2016, 14:26
jeżeli tylko wynegocjowaliśmy w miarę rozsądną opcję wykupu, na którą będzie nas stać - to Wolski na chwile obecną to idealne rozwiązanie.

owszem, gość nie grał w piłke przez blisko 4 lata, owszem może nie mieć czucia gry, ale biorąc pod uwagę, że jedynym kreatywnym zawodnikiem w pomocy jest w tej chwili Mączyński - to Wolski jak na nasze możliwości finansowe jest w tej chwili jak zbawienie. I jestem prawie że pewien, że już w sobotę odpali - umówmy się, w naszej buraczanej lidze, dla zespołów które są naszym aktualnym bezpośrednim konkurentem w tabeli, czyli takie Podbeskidzie, Wolski może być nie doogarnięcia. Zwłaszcza, jeżeli będzie tworzył parę z Mączyńskim, który tak jak w reprezentacji może spokojnie grać na defensywnym rozgrywającym. Mam nadzieje, że Wolski będzie lekiem dla oczu, czytaj uchroni nas przed Urygą, Cywką, Crivelaro czy innym Boguskim.
Odpowiedz cytując