Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73526
Stary 24.02.2016, 14:04
Daif1906 napisał(a):Wyświetl post
gdzies czytalem, ze kwota odstepnego jest nie na nasze fundusze, mam nadzieje ze to nie jest prawda bo jak sie Wolski sprawdzi i odejdzie to to sie mija z celem
zawsze sie śmieje z ludzi co tak myślą jak powyżej

Wyobraź sobie ze Wolski zgodził sie tu przyjść pod warunkiem właśnie jakiejś zaporowej kwoty odstępnego żeby tu nie utknąć na lata w razie gdyby rozwinął skrzydła. Wisła, nie mając atutów innych niz regularna gra w pierwszej 11, musiała sie zgodzić. Lepiej mieć Wolskiego na pól roku niż nie mieć wcale.
Odpowiedz cytując