Daif1906 napisał(a):

|
gdzies czytalem, ze kwota odstepnego jest nie na nasze fundusze, mam nadzieje ze to nie jest prawda bo jak sie Wolski sprawdzi i odejdzie to to sie mija z celem
|
zawsze sie śmieje z ludzi co tak myślą jak powyżej
Wyobraź sobie ze Wolski zgodził sie tu przyjść pod warunkiem właśnie jakiejś zaporowej kwoty odstępnego żeby tu nie utknąć na lata w razie gdyby rozwinął skrzydła. Wisła, nie mając atutów innych niz regularna gra w pierwszej 11, musiała sie zgodzić. Lepiej mieć Wolskiego na pól roku niż nie mieć wcale.