Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
daka.kodaka
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
11297
24.02.2016, 13:41
Dziwie się bo już wolał bym Lenczyka lub Smude. Niż Pawłowskiego sam pisałem by mu dać szanse , ale takich głupich ruchów jak on robi to chyba zaden trener Wisły w histori nie robił
daka.kodaka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do daka.kodaka
Znajdź inne posty napisane przez daka.kodaka