filemon napisał(a):

|
Serio ktoś tu sypnął hajsem sowicie i nie skończyło się raczej na zaległych wypłatach.
|
Bardzo szkoda, że "ktoś" nie sypnął kasą odrobinę wcześniej, kiedy prowadzona była desperacka łapanka na stanowisko trenera. Tutaj nawet kolejnych 3 piłkarzy może nie pomóc.