Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11295
Stary 24.02.2016, 13:30
filemon napisał(a):Wyświetl post
Serio ktoś tu sypnął hajsem sowicie i nie skończyło się raczej na zaległych wypłatach.
Bardzo szkoda, że "ktoś" nie sypnął kasą odrobinę wcześniej, kiedy prowadzona była desperacka łapanka na stanowisko trenera. Tutaj nawet kolejnych 3 piłkarzy może nie pomóc.
Odpowiedz cytując