Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73525
Stary 24.02.2016, 13:29
Markfire20 napisał(a):Wyświetl post
I może w końcu Drzazgę zobaczymy na boisku...
moim zdaniem Drzazge zobaczysz na boisku tak, jak Alana na ławce czyli wcale, bo Alan ma w umowie pierwszy skład na każdy mecz
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując