Pan Jotka napisał(a):

|
Każdemu z nas zdarza się popełniać błędy.Ale sztuką jest wyciągnąć wnioski z tych popełnionych i uniknięcie ich w przyszłości. Tego zabrakło BC. I nie tylko w odniesieniu do Wisły, bo TF też już by leżał gdyby nie jego córka,która przejęła inicjatywę i poprowadziła rozmowy z wierzycielami...
|
Ostatnie zwolnienie Moskala przelało u mnie czarę goryczy w stosunku do właściciela. Traktuje ten klub jak zabawkę. Dosyć drogą. prawie 20 lat i co? Ano baza w Myślenicach którą miasto wybudowało. Poza tym jestesmy w tym samym punkcie co 20 lat temu. Aha. I dług jak cholera.