manson777 napisał(a):

BRAWO! Umiesz używać google. Jestem pod wrażeniem.
A teraz trochę faktów a nie jeden artykuł sprzed trzech lat.
Cytat:
|
Milan Jovanić trafił do Wisły Kraków w 2010 roku, przez dwa sezony zagrał tylko w sześciu meczach ligowych. W grudniu 2012 roku rozwiązał kontrakt z powodu zaległości finansowych i pozwał klub, domagając się wypłaty wszystkich pieniędzy z pięcioletniego kontraktu. Mirko Poledica, szef związku serbskich piłkarzy podał na Twitterze, że Serb proces wygrał. Wisła ma mu zapłacić 512 tysięcy euro!
|
info ze stycznia 2016
Zerwał jednostronnie kontrakt bo mu się tak zachciało. I do tego sąd uznał, że to słuszna zachcianka!
Nie brnij już dalej w swojej gafie, pomyliłeś się, posyp głowę popiołem i po temacie. Jovanić zerwał kontrakt z Wisłą, bo ta mu zalegała kasę. Sąd przyznał mu rację i tyle.