Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73520
Stary 24.02.2016, 12:24
manson777 napisał(a):Wyświetl post
naprawdę? ojejeczku myślałem że to ten sam tylko ktoś się pomylił

i tak se napisał jak napisał

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...615,1,727.html
BRAWO! Umiesz używać google. Jestem pod wrażeniem.

A teraz trochę faktów a nie jeden artykuł sprzed trzech lat.

Cytat:
Milan Jovanić trafił do Wisły Kraków w 2010 roku, przez dwa sezony zagrał tylko w sześciu meczach ligowych. W grudniu 2012 roku rozwiązał kontrakt z powodu zaległości finansowych i pozwał klub, domagając się wypłaty wszystkich pieniędzy z pięcioletniego kontraktu. Mirko Poledica, szef związku serbskich piłkarzy podał na Twitterze, że Serb proces wygrał. Wisła ma mu zapłacić 512 tysięcy euro!
info ze stycznia 2016

Zerwał jednostronnie kontrakt bo mu się tak zachciało. I do tego sąd uznał, że to słuszna zachcianka!

Nie brnij już dalej w swojej gafie, pomyliłeś się, posyp głowę popiołem i po temacie. Jovanić zerwał kontrakt z Wisłą, bo ta mu zalegała kasę. Sąd przyznał mu rację i tyle.
Odpowiedz cytując