|
Ja się nie boje o niego piłkarsko, na pewno nie będzie to powrót typu Cywki, bo w przeciwieństwie do niego Wolski potrafi grać w piłkę.
Kwestia tego czy pokaże swoje możliwości czy tak jak Popovic raz błyśnie, a potem wielkie g.
Skoro już do nas trafił to życzę mu jak najlepiej. Mam nadzieję, że ze zwykłej przyzwoitości zaprzestanie tweetowania opraw Legii na swoim profilu na czas pobytu u nas.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.02.2016 o godz. 12:08.
|