Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73513
Stary 24.02.2016, 11:53
Mysciak napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem w jakim celu są te negatywne opinie, nie sprawdzi się to go odpalimy po pół roku i po problemie.
Zgadza się.
Dla niektórych najlepiej byłoby albo zatrudnić Messiego, albo usiąść i płakać.
Nie stać nas na lepszych piłkarzy, bierzemy takich jakich jesteśmy w stanie utrzymać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując