Mysciak napisał(a):

|
Nie wiem w jakim celu są te negatywne opinie, nie sprawdzi się to go odpalimy po pół roku i po problemie.
|
Zgadza się.
Dla niektórych najlepiej byłoby albo zatrudnić Messiego, albo usiąść i płakać.
Nie stać nas na lepszych piłkarzy, bierzemy takich jakich jesteśmy w stanie utrzymać.