|
Wiadomo, że chcieli podpisać Dubravkę i Brleka. Z pierwszym się raczej nie uda, z drugim może.
Pierwszy oznaczałby 4 dobrze opłacanych bramkarzy, drugi - 8 dobrze opłacanych zawodników grających w obecnie 2-miejscowym środku pomocy.
Serio ktoś tu sypnął hajsem sowicie i nie skończyło się raczej na zaległych wypłatach.
Powód: jżs
Ostatnio edytowane przez filemon : 24.02.2016 o godz. 11:53.
|