Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
73512
24.02.2016, 11:47
Nie wiem w jakim celu są te negatywne opinie, nie sprawdzi się to go odpalimy po pół roku i po problemie.
Mysciak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mysciak
Znajdź inne posty napisane przez Mysciak