Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73505
Stary 24.02.2016, 10:42
Problemu by nie było, gdyby wyżej wymienieni parodyści zagraniczni sprowadzeni za grube pieniądze sprawdzili się w Wiśle, a wiadomo jak to było. Swoją grą doprowadzili do największego kryzysu sportowego i finansowego (mieli w większości kontrakty, których Wisła nie była w stanie realizować na bieżąco, bo nie miała z czego) od kilkunastu lat (jesień 2011 r.), który trwa do dnia dzisiejszego.

Żaden z nich nie sprawdził się na Reymonta, a co najważniejsze żaden z nich po odejściu z Wisły też nie zanotował postępu, a wręcz regres (Jovanić, Jovanović, Bunoza, Jirsak, Iliev, Lamey, Jaliens, Kirm, Genkow, itp).
Odpowiedz cytując