|
Kwestia punktu widzenia.
Ja uważam,ze teraz na + mamy Maczyńskiego,Guzmica,Bobana,(Bałszow?)
Brozek i Głowa jak narazie nie odbiegaja tak formą od tej sprzed 2,5 roku,a i niektórzy młodzi już dorosli.
Kadra jest szersza,jest więcej zmienników, 3-ech napastników,może jeszcze ktos dojdzie na środek.
Ja bym powiedział,że jest minimum porównywalny,na pewno nie gorszy.
Odbijając od Smudy,to kiedyś Majewski był uważany za takiego "doktora" dla drużyn w kryzysie.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 24.02.2016 o godz. 10:19.
|