Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 24.02.2016, 09:11
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
To nie jest pierwszy raz, tak samo bylo z Slaskiem, tak samo bylo z Lechem w Krakowie (choc wtedy bramka nie padla) Gosc notorycznie odpuszcza krycie. Ja wiem, ze jest wychowankiem.Czy naprawde wszyscy trenerzy widza w nim taki potencjał, ktorego ja nie widze ?
Po pierwsze to nie ma kim grać, a po drugie to jednak bym nie twierdził, ze Uryga si enie nadaje, bo Nalepa też miał się nie nadawać, a gra w liderze ligi węgierskiej i reprezentacji U21...
Odpowiedz cytując