Fugiel napisał(a):

|
To nie jest pierwszy raz, tak samo bylo z Slaskiem, tak samo bylo z Lechem w Krakowie (choc wtedy bramka nie padla) Gosc notorycznie odpuszcza krycie. Ja wiem, ze jest wychowankiem.Czy naprawde wszyscy trenerzy widza w nim taki potencjał, ktorego ja nie widze ?
|
Po pierwsze to nie ma kim grać, a po drugie to jednak bym nie twierdził, ze Uryga si enie nadaje, bo Nalepa też miał się nie nadawać, a gra w liderze ligi węgierskiej i reprezentacji U21...