Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 24.02.2016, 08:47
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zobaczcie sobie jak ten pajac Uryga odpuszcza krycie w polu karnym

https://www.facebook.com/ligabedziec...type=2&theater
Co mecz to samo... Żeby tam jeszcze jakiś zwód był czy mocna przepychanka z trzymaniem za koszulki, nic.

Idealnie widać jak kryje Głowa czy nawet ten krytykowany w obronie Jovic, a jak Uryga. Podziwiam Głowe, że nie rozszarpał go na strzępy moment po bramce, na trybunach połowa wychodziła z siebie.
Odpowiedz cytując