silver03 napisał(a):

To nie jest pierwszy raz, tak samo bylo z Slaskiem, tak samo bylo z Lechem w Krakowie (choc wtedy bramka nie padla) Gosc notorycznie odpuszcza krycie. Ja wiem, ze jest wychowankiem.Czy naprawde wszyscy trenerzy widza w nim taki potencjał, ktorego ja nie widze ?