Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 24.02.2016, 08:22
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zobaczcie sobie jak ten pajac Uryga odpuszcza krycie w polu karnym

https://www.facebook.com/ligabedziec...type=2&theater
To nie jest pierwszy raz, tak samo bylo z Slaskiem, tak samo bylo z Lechem w Krakowie (choc wtedy bramka nie padla) Gosc notorycznie odpuszcza krycie. Ja wiem, ze jest wychowankiem.Czy naprawde wszyscy trenerzy widza w nim taki potencjał, ktorego ja nie widze ?
Odpowiedz cytując