manson777 napisał(a):

rozwiążą kontrakt bo się okazał ogórem do sześcianu
a za 5 lat Wisła zmuszona wyrokiem sądu zapłaci mu za resztę kontraktu
czyli + - 200 tys ojro + odsetki ustawowe
brzmi znajomo 
bym się tak nie rozpędzał...
|
A co w tym dziwnego? To jest liga europejska, a nie mistrzostwa Uralu wschodniego. Tutaj elementarne mechanizmy zabezpieczające stosunki klub-gracz działają. Kontrakty są podpisywane przez obie strony dobrowolnie.
Nie było winą Jovanica, że klub nie płacił mu na czas, miał prawo pociągnąć klub do odpowiedzialności i to zrobił. To samo w przypadku Genkova. W brodę niech sobie plują władze Wisły, które doskonale znały konsekwencje niepłacenia kontraktów na czas.