|
Piszecie że zły trener że tacy dobrzy piłkarze.
A czy miał ich on cały obóz? Wczoraj pierwszy raz ze sobą zagrali brożek z ondraskiem, a zarówno jeden jak i drugi prawie nie przepracoali przygotowań. Jak mamy patrzeć tylko na nazwiska, to proponuję Żurawskiego ściągnąć, Kosowski jest też wolny, podobnie Frankowski, Szymkowiak...
Bez treningu nic trener nie zrobi, choćby nazywał się Guardiola czy Mourinho. Ogarnijcie się trochę bo nie wiecie ile czynników wpływa na wynik i nie jest to tylko trener...
"...Równowaga ciała jest najważniejszą troską postawy gotowości..." Bruce Lee
|