manson777 napisał(a):

a potem zonk...
Brlek przyjdzie
ktoś przytuli kaskę za to że go wcisnął do frajera
kolo zagra 7 spotkań w Wiśle
rozwiążą kontrakt bo się okazał ogórem do sześcianu
a za 5 lat Wisła zmuszona wyrokiem sądu zapłaci mu za resztę kontraktu
czyli + - 200 tys ojro + odsetki ustawowe
brzmi znajomo 
bym się tak nie rozpędzał...
|
To ja mam inny pomysł, może Wisła Kraków z klubu sportowego przeistoczy się w klubo-kawiarnię. Wtedy nie będzie trzeba się martwić o sprowadzanie piłkarzy i inne pierdoły takiej jak tutaj zacytowane.
Czasem czytacie co piszecie? Ja piszę głupie posty ale to się w palę nie mieści. O a jak gość nie przyjdzie do Wisły, a za 2 lata będzie grał w Serie A lub Premiership albo innej Bundeslidze to będziesz pisał, kurcze no mieliśmy go na celowniku ale ten zjeb Kapka spieprzył sprawę jak zawsze ...