Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 23.02.2016, 19:50
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Brak zwycięstwa w tym meczu będzie wskazywał jasno o co w tym roku będzie walczyć Wisła. Mimo wszystko liczę, że chłopaki się przełamią i uda się wymęczyć trzy punkty. Po cichu liczę na to, że Pepik coś strzeli. Miał ku temu okazje już we Wrocławiu.
Mam już odpowiedź. Walczymy o utrzymanie.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując