Temat
:
[23 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 22 lutego, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Cazador
Junior Member
Od: 09.2010
Offline
#
176
23.02.2016, 19:45
Z taką grą to my będziemy mieli spory problem osiągnąć przyzwoity wynik z Bielszczanami. Czarno to widzę, na razie pędzimy w stronę 1 ligi. Kto ten pociąg zatrzyma?
Cazador
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cazador
Znajdź inne posty napisane przez Cazador