Temat
:
[23 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 22 lutego, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
28
23.02.2016, 19:00
PiVoSH92
napisał(a):
My zwolniliśmy im Kubickiego to może oni w rewanżu zwolnią nam Tadzia?
sami go sobie zwolnili. dawali d.py po całości i nawet się z tym nie kryli (wywiad z którymś parapiłkarzem po meczu)
arti