Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3381
Stary 23.02.2016, 18:38
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jaką drużynę? Widziałeś, żeby Smuda przejmował kiedyś tak słabą drużynę jak obecna Wisła?
Odra Wodzisław - grali poniżej ówczesnych możliwości, ale jak ich wziął Smuda to zaczęli grać jeszcze gorzej i utrzymali się po barażach.
Piotrcovia II liga - wywalony przez Ptaka po pierwszym meczu przegranym 0-4
Jeszcze Widzew jak już był goły i cienki, ale jeszcze w składzie na 1 ligę - utrzymał ich, ale w moim odczuciu grali na swoim poziomie może ciut poniżej. Trener nie był wartością dodaną.
Absolutnie nie brakuje nam starego buraka na ławce tylko przede wszystkim co najmniej niezłych kopaczy z nr (nominalnymi) 10 i 6 (w systemie 4-4-2).
Ostatnio edytowane przez arti : 23.02.2016 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując