serek.c2 napisał(a):

|
Jaką drużynę? Widziałeś, żeby Smuda przejmował kiedyś tak słabą drużynę jak obecna Wisła?
|
Odra Wodzisław - grali poniżej ówczesnych możliwości, ale jak ich wziął Smuda to zaczęli grać jeszcze gorzej i utrzymali się po barażach.
Piotrcovia II liga - wywalony przez Ptaka po pierwszym meczu przegranym 0-4
Jeszcze Widzew jak już był goły i cienki, ale jeszcze w składzie na 1 ligę - utrzymał ich, ale w moim odczuciu grali na swoim poziomie może ciut poniżej. Trener nie był wartością dodaną.
Absolutnie nie brakuje nam starego buraka na ławce tylko przede wszystkim co najmniej niezłych kopaczy z nr (nominalnymi) 10 i 6 (w systemie 4-4-2).