Trener Michniewicz o Małeckim:
cały wywiad:
http://www.2x45.info/aktualnosci/405...iasc-na-lawce/
- Małecki miał potem trochę pretensji, ale pan nie chciał mu odpowiadać w mediach.
- Patryk jest jaki jest. Ma naprawdę dobre serce, udziela się charytatywnie. Czasami jednak usta szybciej coś powiedzą niż głowa pomyśli. To jego największy problem. Patryk nie akceptuje jednej rzeczy: że ktoś może go posadzić na ławce lub zmienić w trakcie meczu. Wtedy staje się nieznośny. Generalnie nic do niego nie mam, jest porządnym człowiekiem, ale chwilami ta sportowa złość, chęć bycia najlepszym za wszelką cenę, sprawiają, że przestaje nad sobą panować. Jak wspominałem, nie miałem z nim problemów, może on miał ze mną.