Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22858
Stary 23.02.2016, 16:56
Trener Michniewicz o Małeckim:
cały wywiad: http://www.2x45.info/aktualnosci/405...iasc-na-lawce/

- Małecki miał potem trochę pretensji, ale pan nie chciał mu odpowiadać w mediach.

- Patryk jest jaki jest. Ma naprawdę dobre serce, udziela się charytatywnie. Czasami jednak usta szybciej coś powiedzą niż głowa pomyśli. To jego największy problem. Patryk nie akceptuje jednej rzeczy: że ktoś może go posadzić na ławce lub zmienić w trakcie meczu. Wtedy staje się nieznośny. Generalnie nic do niego nie mam, jest porządnym człowiekiem, ale chwilami ta sportowa złość, chęć bycia najlepszym za wszelką cenę, sprawiają, że przestaje nad sobą panować. Jak wspominałem, nie miałem z nim problemów, może on miał ze mną.
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując