dj_ibutti napisał(a):

|
W sobotę zobaczymy Urygę na środku pomocy... z jego skocznością i "oceną sytuacji" to spodziewam się conajmniej 1 karnego i 2 straconych goli. No chyba, że Misiek będzie miał dzień konia.
|
Chyba na srodku obrony miałeś na myśli.
jak tak będzie zapewne jeden z jego ostatnich wystepów w Wisłe