Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 23.02.2016, 14:58
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
W sobotę zobaczymy Urygę na środku pomocy... z jego skocznością i "oceną sytuacji" to spodziewam się conajmniej 1 karnego i 2 straconych goli. No chyba, że Misiek będzie miał dzień konia.
Chyba na srodku obrony miałeś na myśli.
jak tak będzie zapewne jeden z jego ostatnich wystepów w Wisłe
Odpowiedz cytując