Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 23.02.2016, 14:02
majomajo napisał(a):Wyświetl post
Z perspektywy trybun nie dało się nie zauważyć że Głowacki z obrony na boki lub na 20 m przed bramką łęcznej potrafił o niebo lepiej rozprowadzić piłkę niż dwóch zawodników z pomocy.
Nie tyle, że potrafił, on po prostu musiał, bo nasz zespół został tak majestatycznie ustawiony do rozegrania, że gdy któryś z obrońców posiadał piłkę, nie miał w pobliżu siebie do podania nikogo.

Jest to niepojęte, że widzi to 9000 osób na stadionie, a nie dostrzega tego facet, który trenuje piłkarzy od kilkunastu lat i zarabia za to ciężkie pieniądze.

Czterech zawodników ofensywnych stoi w pieprzonej linii z obroną Górnika efektywnie wykluczając się z jakiejkolwiek mądrej gry. W środku sam Cywka i 30 metrów przestrzeni. Za nim, w linii z Głowackim i Guzmicsem, Uryga.

Piłka idzie do Pietrzaka i Jovicia.

Dzida na Ondraska. Strata.

Odbiór. Powtórz.

Wisła rozpracowana, koniec analizy.
Odpowiedz cytując