Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
 
Od: 07.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2770
Stary 23.02.2016, 13:38
Niestety Kazek nie miał tylu wzmocnień, nie jest lubiany przez Cupiała. Kazek jest wśród kandydatów na przejęcie Górnika Zabrze i życzę mu by tam trenerem został i uważam że sobie poradzi. Najgorsze jest że na forach Wisły jest tylu pseudo expertów którzy wyli po remiasach, trudno nie było wzmocnień nie ma co oczekiwać cudów od nawet najbardziej zasłużonych zawodników jak Głowacki i Brożek bo oni już fizycznie więcej nie już dadzą. Zero polityki długofalowej.