Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 23.02.2016, 13:14
dopóki ten kryminalista piłkarski będzie grał na środku nie wygramy meczu. Bandyta Uryga nie umie kompletnie nic. Wczoraj starałem się skupić tylko na nim i normalnie kryminał. Cywka tam jeszcze ujdzie bo coś powalczy,nawet zagra do przodu ale ten matoł kompletne zero! brakuje rozgrywającego,sam Tadek mówił że Ondrasek i Brożek potrzebują prostopadłej piłki, a jak narazie mają dzide w przód. Jeżeli nie zakontraktują Wolskiego albo tego chorwata to może jeszcze nas uratować Popović który wczoraj w 10 minut pokazał więcej przydatności w 1 składzie niż tej alanek.
Odpowiedz cytując