Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 23.02.2016, 12:47
piter116 napisał(a):Wyświetl post
To forum to pośmiewisko. Z najlepszego forum w kraju, osiągnęło poziom dna. Między innymi przez takie ....y jak dramat, który ma jeszcze czelność obrażać tych, którzy są z klubem na dobre i na złe ,gdy ten frajer wozi się po jakiejś Francji. Najlepsi są ci, którym nie podobał się Stilić czy Dudka, a teraz płaczą, że w pierwszym składzie gra Uryga czy Boguski.
Napisałeś mniej więcej to, czego się spodziewam po ludziach twojego pokroju.
Zauważ, że ja tylko zachęcałem do niedyskutowania z tymi, którzy i tak uważają że są najlepsi, a ty musiałeś mnie obrazić.
Boli mnie to mniej więcej tak, jak upadek liścia na ramię jesienią.
Ale pofolguj sobie jeszcze. W końcu co masz z tego życia?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując