piter116 napisał(a):

|
To forum to pośmiewisko. Z najlepszego forum w kraju, osiągnęło poziom dna. Między innymi przez takie ....y jak dramat, który ma jeszcze czelność obrażać tych, którzy są z klubem na dobre i na złe ,gdy ten frajer wozi się po jakiejś Francji. Najlepsi są ci, którym nie podobał się Stilić czy Dudka, a teraz płaczą, że w pierwszym składzie gra Uryga czy Boguski.
|
Napisałeś mniej więcej to, czego się spodziewam po ludziach twojego pokroju.
Zauważ, że ja tylko zachęcałem do niedyskutowania z tymi, którzy i tak uważają że są najlepsi, a ty musiałeś mnie obrazić.
Boli mnie to mniej więcej tak, jak upadek liścia na ramię jesienią.
Ale pofolguj sobie jeszcze. W końcu co masz z tego życia?