|
Piłkarze po każdym przegranym lub zremisowanym meczu u siebie, powinni oddać koszulki (wszyscy którzy grali). Koszulki te można by dać na aukcję, a pieniądze ze sprzedaży przeznaczyć na jakieś cele (bilety dla dzieci, Wiślackie kolonie, domy dziecka itp).
|