Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 23.02.2016, 12:21
Dziwne, bo na innym forum też znalazł się ktoś trzeźwo patrzący na wczorajszą sytuację. 304 posty to chyba dużo, ale on pewnie też się nie zna i w ogóle po co to napisał? Niepoważny człowiek.



Już naprawdę koniec z mojej strony, koniec płaczu. Zapominam o wczoraj i przygotowuję się do meczu z Podbeskidziem.
Powód: Czy wygrywasz czy nie...
Ostatnio edytowane przez Rustin : 23.02.2016 o godz. 12:25.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując