Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 23.02.2016, 12:15
Nigdzie nie powiedziałem, że jestem guru. Nie wiem co ma tutaj administrator lub moderator do rzeczy. Jeśli pierwszy raz spotkałeś się z upomnieniami z gniazda to nie bywasz często na trybunie. Twój wiek Twoja sprawa, nikt się na wiek nie licytował, ale skoro zaszufladkowałeś tłum jako 15-latków to sam się do niego niepostrzeżenie dodałeś.

Komentuj co chcesz, ale nie lubię czytać bredni. Masz zastrzeżenia do tego, co jest śpiewane? Zgłoś swoje propozycje. Dopóki tego nie zrobisz nie płacz na forum. Dla mnie słabe jest, że będąc częścią trybuny ultras, biorąc udział w dopingu jadę po wszystkich dookoła tylko nie po sobie. Sam przecież brałeś w tym udział (jak sam twierdzisz).

FraMat - w przeciwieństwie do Ciebie, gdzie Ty wiesz zawsze wszystko najlepiej i jesteś z tego na forum znany
Odpowiedz cytując