Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2766
Stary 23.02.2016, 11:55
No to jeśli oni już mają również wyjebane, to spadnijmy w ....u, wyczyśćmy skład, i próbujmy wrócić, bo serce boli jak się ogląda tak zasłużony klub w stanie takiego rozkładu.
Косово је СРБИЈА!!