Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.02.2016, 11:28
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Temat meczu i piłkarzy powoli się wyczerpuje to czas znaleźć kolejny - doping. Ehh ci znawcy prowadzenia dopingu z forum, doboru piosenek, decybeli, repertuaru, tego co powinno się śpiewać a czego nie, komu się powinno cisnąć a komu nie Tak czytam i się zastanawiam - dlaczego jeszcze was nie widziałem na gnieździe? Wirtuozi melodii i porywania tłumów
Każdy wątek odnośnie dopingu, merytoryczny czy nie, sprowadzany jest do odesłania pod gniazdo lub wyśmiania kogokolwiek, kto ma zdanie inne niż gniazdo. Porwać tłum o średniej wieku w okolicach 15 lat do śpiewania tego samego przez 15 minut to żadna sztuka. Nie wspominając już o ciśnięciu tej grupce z Łęcznej. Od tego jest forum i wątki meczowe, żeby pisać swoje zdanie o całokształcie meczu, począwszy od pogody, stanu murawy, poprzez postawę piłkarzy, trenera, na dopingu kończąc. Usprawiedliwianie brakiem wypłat tych miernot biegających z Białą Gwiazdą na piersi skończyło się, więc dlaczego tym razem nie wolno na nich krzyczeć? Załamali się psychicznie? Płaczą po Cierzniaku w rezerwach czy jeszcze coś innego? Ale co ja tam wiem, lepiej siedzieć cicho bo jestem tylko "znawcą z forum".
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując