gooro33 napisał(a):

Moim zdaniem Kazkowi zaprakło do szczęścia w okienku letnim transferu napastnika i zatrzymania Stilicia.
Ale gdybać można...
Jego zwolnienie przed ważnymi meczami, brak konkretnego następcy - a teraz efekt 6 porażek z rzędu..
|
Szczescia? Przeciez on zatwierdzil Cywke i Crivellaro. On ich obserwował i byl na tak. To nie brak szczescia tylko brak umijetnosci. I zwolnili go po a nie przed waznym meczu czyli przegranych derbach po kiludziesieciu latach.