|
Za Moskala po meczu, wkruwialismy sie ze nie było 3 punktow. Dlaczego sie w....ialismy? Bo była gra, były akcje, był pomysł tylko brakowało wykończenia i szczęścia.
teraz tez sie wkruwaimy. Za to że trzea na to patrzeć. Za to ze wraz z pierwszym gwizdkiem gina nadzieje.Teraz nie narzekamy na nieskuteczność tylko na to ze 3 podan nie ma kto wyprowadzić.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|