|
Gramy na dwóch środkowych pomocników i jednym z nich jest rozgrywający co nie potrafi przytrzymać piłki i uspokoić gry a drugim jest przecinak o prawie jak zwrotności. Przykro było na to patrzeć. Chyba wolał bym już na ten moment zestaw boguski + popovic.
|