Temat
:
[23 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 22 lutego, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
135
23.02.2016, 09:01
Nie chciałbym się pastwić nad Alanem, ale po oglądnięciu powtórki gola dla Łęcznej wychodzi mi że to jego bramka bo odpuścił krycie Danielewicza. Smutne... ani z przodu, ni z tyłu... dramat...
kucharz_77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kucharz_77
Znajdź inne posty napisane przez kucharz_77